Buty – czyli jak cię widzą, tak cię piszą

https://unhuman.pl/pol_m_MESKIE_CZAPKI_ZIMOWE-676.html

Buty to ważna część naszego ubioru, którą nosimy na co dzień. Każdy z nas ma w swojej szafie przynajmniej kilka czy kilkanaście ich par na różne okazje. Buty są szczególnie cenione i lubiane przez kobiety, jako nieodłączny dodatek do stroju i ważny element estetycznego wyglądu.

Niektóre panie mają prawdziwą słabość do butów, gromadząc ich niezliczoną ilość w postaci wielu rodzajów, modeli i kolorów. Całe bogactwo i piękno butów tkwi w tym, że możemy je zakładać stosownie do najróżniejszych sytuacji i okoliczności. Buty wiele mówią o ich właścicielu.

Często właśnie patrząc na czyjeś buty „wyrabiamy” sobie opinie o nim. Niekiedy są one traktowane jako odzwierciedlenie zasobności portfela danej osoby i świadczą o jej statusie majątkowym. Mogą też wyrażać nasz charakter i nasze podejście do życia.

Osoba prosta i skromna wybierze raczej buty nieskomplikowane w swoim fasonie i praktyczne. Osoba bardziej zwariowana i odważna, postawi na takie modele, dzięki którym poczuje się wyjątkowo i zostanie zauważona. Wybierając buty dla siebie pamiętaj,że przez większość ludzi są one często postrzegane jako wizytówka człowieka.