@Duże jest piękne!

www.toastygruzinskie.pl https://sklep.poza.pl/pl/13-koktajlowe

Od kilku lat można zauważyć całkowicie nową modę. Otóż kobiety, które mogą pochwalić się krągłościami są postrzegane jako szalenie atrakcyjne! Mężczyźni również otwarcie przyznają, że lubią, gdy kobieta nie przypomina „wieszaka na ubranie”. Co prawda większość ubrań nadal zdaje się szyta na bardzo szczupłe dziewczynki (dziewczynki, ponieważ brak miejsca na piersi i biodra to cecha charakterystyczna tej odzieży), Chociaż powoli wielkie koncerny wychodzą naprzeciw potrzebom zwykłych kobiet i zaczynają wprowadzać do swoich kolekcji ubrania w większych rozmiarach.

Utarło się, że odzież powyżej rozmiaru L (42) jest nieatrakcyjnie wizualnie. Najczęściej ubrania przypominały niekształtne worki, które w żadne sposób nie podkreślały kobiecych kształtów. Ponadto zazwyczaj nie były wykonywane z dobrych jakościowo materiałów.

Kobiety, które lubią się ubierać kolorowo i mają dodatkowe kilogramy musiały dotychczas rezygnować z wielobarwnego stroju, ponieważ producenci duże rozmiary produkowali w smutnych, ciemnych barwach.