Kobieca Donatella Versace

Sukienki koronkowe

Versace – jej sukienki pragnie włożyć niemal każda kobieta na świecie. Są tak piękne, współczesne, zjawiskowe, że nie sposób się im oprzeć.

Kobiety są w stanie odkładać długo pieniądze, aby w końcu pozwolić sobie na taki luksus. Bo Versace to stroje żywe, kolorowe, przylegające i podkreślające każdy centymetr kobiecego ciała.

Luksus w każdym tego słowa znaczeniu. A kolekcje reklamuje nie kto inny, jak przyjaciółka Donatelli Versace – Lady Gaga, która jest twarzą marki.

Zanim Donatella Versace przejęła panowanie w słynnym domu mody, kierował nim jej sławny brat. Z czasem jak rozrastało się jego imperium, potrzebował pomocy – najlepiej zaufanej osoby, jak siostra.

Donatella początkowo zajmowała się marketingiem. To ona odpowiadała za wybitne i doceniane do dziś reklamy włoskiego domu mody.

Następnie brała udział w mniejszych projektach, większych, aż w końcu została jedną z głównych projektantek. Po śmierci brata kieruje słynnym domem mody, który nieustannie zachwyca nowymi, ekskluzywnymi strojami.