Kultowy Giorgio Armani

https://bezpieczenstwo-bhp.pl/62-rekawy-zarekawki-ochronne ubrania dla kobiet

Giorgio Armani skończył osiemdziesiąt jeden lat – mimo to, wciąż zachwyca. Jest wybitnym projektantem, choć śledząc jego życiorys nic na to nie wskazywało.

Nie wyróżniał się talentem wśród rówieśników, może dlatego, że wcześniej nie próbował projektować? Jego pierwotnym planem na przyszłość była… medycyna. Chciał być lekarzem, ratować ludziom życia.

Cóż, choć zmienił profesję – nadal pracuje z ludźmi, pomaga im i ratuje – projektując fantastyczne stroje! Stroje Armaniego są podziwiane przez wszystkich, jednak dostępne wyłącznie dla elity – koszty zakupu wieczorowej kreacji są zatrważające. Ale… Armani projektuje także bieliznę wysokiej jakości, oraz perfumy. Jednym z kultowych produktów jest koszulka Armani.

To wydatki, które są już w stanie ponieść osoby mniej zamożne. Choć początkowo wielki mistrz pracował dla innych domów mody, dopiero własne marka przyniosła mu największy sukces.

Zaczynał od strojów męskich, a po czasie rozszerzył działalność także na ubrania damskie. Projektant na życzenie zajmuje się także projektowaniem wnętrz – niegdyś, zaraz na początku swojej kariery dbał o ładny wygląd sklepowych witryn.