Młody Marc Jacobs

https://remiza24.pl/ biustonosze sportowe

Marc Jacobs to projektant młodszego pokolenia, choć talentem nie ustępuje mistrzowi Armaniemu ani perfekcyjnej Pradzie. Od najmłodszych lat, wzorem innych twórców mody, fascynował się modą.

Pierwszy kontakt z procesem tworzenia ubrań miał dzięki swojej babci, która także go wychowywała – ojciec dość wcześnie zmarł, a matka z racji chorób psychicznych nie była w stanie zająć się dzieckiem. Babcia pokazało młodemu Marcowi jak tworzy się na drutach.

To na jej oczach projektant wykonał pierwsze ściegi. Później szkoła i praca w butiku – żarliwie chłonął wiedzę o modzie i najnowszych trendach.

Kiedy usłyszał o nim świat? Już jako student zabłysnął talentem – jego pierwsza autorska kolekcja szybko się rozeszła, a on zyskał sławę i uznanie. Świat kocha Jacobsa za to, że zawsze kieruje się sercem i własną wyobraźnią.

Trendy trendami, a pomysły pomysłami. Nie zawsze podąża za tym, co kreują w danym sezonie inne marki – stara się zawsze chodzić własnymi ścieżkami.

Choć projektant ma dużo szczęścia w pracy, nie może znaleźć swojej drugiej połówki w życiu prywatnym – sprawdza się tu powiedzenie, że kto ma szczęście w kartach, ten nie ma w miłości.