Niezastąpieni Dolce&Gabbana

eleganckie sukienki na lato

Słodki i gorzki – tak określa się światową parę projektantów Dolce&Gabbana. Duet w życiu prywatnym i zawodowym – zgodny na każdej linii i pod każdym względem.

Ich ubrania noszą gwiazdy światowego kina i estrady, a także nasze krajowe. Kreują nowe trendy w modzie, wyznaczają styl na przyszły sezon.

Duet Dolce&Gabbana ma sporo do powiedzenia w świecie show-biznesu. Twórcy projektują ubrania, gadżety, torebki, biżuterię.

Ciągle się rozwijają – można kupić kosmetyki i perfumy sygnowane ich nazwiskiem. Na specjalne życzenie współpracują z firmami z innych branż – projektują wygląd zewnętrzny na przykład telefonów komórkowych lub okularów przeciwsłonecznych.

Ostatnio wywołali nie małą burzę – zgodnie i publicznie oświadczyli, że choć sami są homoseksualistami, nie popierają adopcji dzieci przez takie pary. To stwierdzenie wywołało wielkie poruszenie w świecie show-biznesu.

Wiele gwiazd zaczęło bojkotować markę – ale na krótko. Ubraniom Dolce&Gabbana nie sposób nie ulegnąć, dlatego dziś o ich słowach zrobiło się już cicho.

Bardzo cicho.