Panuj nad potrzebami fizjologicznymi

bankowy tytuł egzekucyjny klauzula wykonalności Koszty zastępstwa procesowego – darmowyprawnik.eu

W Szwajcarii jest przepis, który reguluje częstotliwość korzystania z toalety. Nie chcesz dostać mandatu? Panuj nad potrzebami fizjologicznymi.

A dokładniej zabrania się spuszczania wody w toalecie mieszkania po godzinie 22. Godzina przypomina ciszę nocną, która w Polsce również obowiązuje, ale nie jest tak kategoryczna jak w przypadku Szwajcarii, gdzie mieszkańcy od godziny 22 mogą mieć problem fizjologiczny i wielki dylemat.

Jest to jeden z przepisów, który poniekąd wzbudza śmiech być może spowodowany brakiem zrozumienia filozofii kogoś, kto go wymyślił. Czy to dbanie o nie nadużywanie zasobów wody czy też ciszę? Zakaz nie dotyczy ludzi mieszkających w domach a tu mamy już jawną dyskryminację, dlatego, że przepisy powinny być takie same dla wszystkich.

Bez względu na powód wprowadzenie dziwnego i śmiesznego przepisu Szwajcarzy słynący z precyzyjności mogą mieć wątpliwości, co do zasady przepisu i jego wyłączności do konkretnych obywateli. Co kraj to obyczaj znamy przecież bardziej zaskakujące przepisy niż ten szwajcarski.