Podrabiane ubrania

https://www.e-bielizna.pl/naturana/

W latach dziewięćdziesiątych XX wieku, kiedy kapitalizm w Polsce dopiero raczkował, rynek odzieżowy został niemal zalany podrabianymi produktami znanych marek. Obecnie takiego towaru jest zdecydowanie mniej, jednak nadal na bazarach i w innych miejscach można go spotkać. Dawniej podrabiane ubrania prezentowały raczej słabą jakość i były sprzedawane bardzo tanio.

Obecnie jakość jest zdecydowanie wyższa, ale ceny się nie za bardzo zmieniły, co czyni podróbki bardziej atrakcyjnymi. Czasami praktycznie nie da się dostrzec różnic pomiędzy oryginalnym, a kopiowanym produktem. Fałszerze mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt i dobre materiały, dzięki czemu ich towar do złudzenia przypomina swój pierwowzór.

Oczywiście, podrabianie odzieży jest zwykłą kradzieżą, którą powinno się karać. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że tak niewiele odbiegające od oryginałów ubrania mogą być sprzedawane z zyskiem po tak niskich cenach. Zastanówmy się więc, jak duże marże stosują największe światowe marki z tej branży.