Ubranie idealne, a duży rozmiar

www.3deko.waw.pl Sukienki koktajlowe

Prawda jest taka, że nie istnieje ubranie idealne. Kreując swój styl powinnaś zwrócić uwagę przede wszystkim na to, aby w ubraniu wygodnie się czuć. Jeżeli jesteś przekonana o jego wygodzie – możesz pomyśleć o reszcie: wzorze, kolorze, materiale, kroju i dodatkach.

Styliści od lat próbują znaleźć „złoty środek” w swoich stylizacjach, który będzie maskował niedoskonałości, a zarazem podkreślał atuty sylwetki. Niestety tyle ile kobiet – tyle mamy osobowości, sylwetek i modowych upodobań. Jaka będzie nasza uniwersalna rada? Jeżeli nie chcesz ryzykować w swojej stylizacji wybieraj ciemne barwy, które cię wyszczuplą.

Cienkie, pionowe prążki z pewnością dodadzą lekkości stylizacji (nie zakładaj jednak szerokich pasów, które mogę optycznie dodać kilka kilogramów). Pamiętaj, że poziome pasy poszerzają, więc próbuj ich unikać. Staraj się dobierać ubrania na zasadzie – na część ciała, którą chcesz wyszczuplić, zakładasz ubrania w ciemnym kolorze… i tak na przykład jeżeli masz masywne biodra, ale nieduży biust – zakładasz ciemne spodnie i zwiewną, jasną bluzkę – odejmiesz dzięki temu kilka sentymentów w newralgicznych miejscach.