Wyglądaj ze smakiem

bokserki męskie luźne https://www.poza.pl/sukienki-wieczorowe-polski-producent/

W tym roku schudnę – to najczęściej łamana obietnica noworoczna przez kobiety. A to synek niejadek, a to ziemniaki zostały po obiedzie, a to babcia ma łzy w oczach przy twojej kolejnej próbie odmowy słowami „nie jestem głodna” – no nic, trzeba zjeść… Nadchodzi czas wakacji nad morzem. Synek buduje zamek z piasku, ziemniaki w postaci frytek jesz na obiad (i pewnie na kolację), a babcia tylko dzwoni, żeby się upewnić, czy coś jadłaś.

Tylko kostium wstyd założyć. Wyrzuty sumienia każą założyć worek pokutny i czekać do następnego Sylwestra i obietnic. Pamiętajmy jednak, że Włosi też lubią zjeść… i lubią się opalać.

W sklepach znajdziesz całą gamę kostiumów kąpielowych, które zakryją to, co chcesz ukryć, a nawet podkreślą kobiece kształty. Nieważne czy wolisz kostiumy jednoczęściowe, czy dwuczęściowe – na pewno znajdziesz coś dla siebie. Utarło się, że dla kobiet, które mają troszkę więcej ciała najlepsze są kostiumy jednoczęściowe.

Nic bardziej mylnego! Wystarczy, że wybierzesz dobrze usztywniony biustonosz i majtki z wyższym stanem. Opcji stroju plażowego jest wiele, wybierz taki, w którym będziesz czuła się dobrze. I nie zapomnij zadzwonić do babci, pewnie się martwi.